Правила пребывания пациента в клинике

Правила перебування в Центрі

 

Пацієнт, що зайшов до Центра, зобов’язаний зняти верхній одяг і повісити його на вішак в холі.

 

В осінньо-зимовий період додатково одягнути бахіли, які знаходяться при вході у Центрі.

 

Пацієнт, який знаходиться в Центрі, повинен відноситися з повагою до персоналу і до інших пацієнтів, не дозволяти собі проявів грубощі та безтактності. Його поведінка не повинна порушувати атмосферу поваги і доброзичливості.

 

При записі на всі види послуг пацієнт повинен підійти та зареєструватися у адміністратора. Після чого, пацієнт може зачекати на початок прийому в зоні очікування, в холі Центру.

 

Час початку проходження діагностичного обстеження, а також початок прийому лікаря може відбуватися з невеликим очікуванням (що обумовлено необхідністю в додатковому часі для обстеження складних пацієнтів).

 

Всі  данні діагностичного, додаткових методів обстеження заносяться в базу даних пацієнтів, а діагноз і рекомендації лікаря можуть бути зазначені у направленні та/або консультативному висновку лікаря.

 

В разі прийняття рішення про госпіталізацію Пацієнта з метою подальшого проведення оперативного втручання згідно наявної патології, заводиться карта амбулаторного хворого та вноситься відповідний запис в Журнал оперативних втручань.

 

Рішення про день операції приймає лікуючий лікар за погодженням головного лікаря на підставі даних обстеження. В разі необхідності Пацієнту може бути запропонована передопераційна підготовка в Центрі або за місцем проживання.

 

З усіма пацієнтами, у визначених чинним законодавством України випадках, обов’язково підписується інформована добровільна згода пацієнта на проведення діагностики та лікування, на операцію та знеболення (наказ №110 МОЗ України 14.02.2012 ).

 

Консультативні огляди, оперативні втручання спеціалісти здійснюють чітко регламентованим наказам МОЗ України та европейським протоколам, тому Пацієнт повинен слідувати цим нормам.

 

Необхідною умовою для отримання позитивного ефекту від призначеного лікування є чітке виконання Пацієнтом всіх приписів і рекомендацій лікаря, забезпечення необхідного рівня гігієни і правила прийому медикаментів.

 

Пацієнт має право спостерігатися у одного лікаря, при відповідному попередньому записі і інформуванні про це адміністратора Центру.

 

Пацієнтам, чий зовнішній вигляд або агресивна поведінка створюють загрозу санітарно-епідеміологічному режиму в Центрі та свідчать про неповагу до співробітників та інших пацієнтів, а також Пацієнтам, які знаходяться в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, Центр має право відмовити в наданні послуг, якщо це прямо не становить загрозу життю та здоров’ю такого Пацієнта.

ЗАПИСЬ НА ПРИЁМ